Akçelik Demir Çelik İşçi Personel Eleman Alımı

 

Akcelik Logo1 300x76 Akçelik Demir Çelik İşçi Personel Eleman AlımıAkçelik Demir Çelik İşçi Personel Eleman Alımı Yapıyor.Sizde Bu İşçi İlanından Yararlanmak İstiyorsanız Sizlere Paylaşmız Olduğumuz Bilgileri Okuyarak Akçelik Demir Çelik İş Başvuru Formunu Doldura Bilirsiniz Akçelik Demir Çelik İş Başvuru Formu Likli Yazımızın Alt Kısmında Bulunmakta.

Akçelik Demir Çelik  Özel sektör Personel alımı ilanlarına devam ediyoruz.Demir çelik sektöründe faaliyet gösteren Akçelik  Demir Çelik Sanayii Ticaret A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımları gerçekleştiriyor.Personelalim.com olarak şirket tarihçesini sizler için inceledik.Başvuruda bulunmadan önce bilgi sahibi olmanızda fayda vardır.

Müşteri beklentilerini en üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyatla ve zamanında karşılamayı ilke olarak benimseyen AKÇELİK;

1978 yılında İzmir de kuruldu,

1990 yılında İzmir Atatürk organize sanayi bölgesinde 15.000 m² alana sahip fabrikasında parlak çelik üretimine başladı.

2002 yılında Taysad organize sanayi bölgesinde 12.800 m²  alana sahip yeni soğuk çekme ve kabuk soyma tesisinin yatırımlarını devreye aldı.

2004 yılında 3500 m²  alana sahip Konya şubesi hizmete girdi.

2012 yılında Taysad Organize Sanayi Bölgesindeki 14.000 m2 kapalı alana sahip lojistik merkezini devreye almıştır.

2012 yılı içerisinde 4000m2 alana sahip Ankara şubesi hizmete girmiş olacaktır.

 

30 yılı aşkın tecrübesi, uzman kadrosu ve ilkeli çalışma anlayışıyla çalışan AKÇELİK firması, Gebze ,İzmir ve Konya’da 50.000 m² alanda müşterilerine özel çözümler üretmeye devam etmektedir..

Akçelik Demir Çelik Bilgilerinden Faydalana bildiyseniz İşte Size  İş Başvurusu Lütfen Buraya  Tıklayınız..

 

Google Son Aramalar:

  • demir çelik iş ilanları yeni 2014coded by nessus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>