Bingöl Belediyesi Personel Alımı 2013

icon personel Bingöl Belediyesi Personel Alımı 2013Bingöl Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı 2013

Bu yazımızda sizlere Türkiye’nin doğu illeri arasında yer almakta olan Bingöl Belediyesi’ne eğer personel, memur ya da işçi alımı var ise onlar hakkında bilgi vereceğiz.

“Bingöl Valiliği’nden yapılan açıklamada, Bingöl ve ilçelerindeki belediye başkanlıkları tarafından altyapı, çevre temizliği, ağaçlandırma ve park düzenleme çalışmalarında yaklaşık 3.5 ay görevlendirilmek üzere 200 geçici işçi alınacağı bildirildi. 20 Haziran-30 Eylül tarihleri arasında çalıştırılmak üzere Bingöl Belediyesi’ne 60, Genç Belediyesi’ne 15, Solhan Belediye Başkanlığı’na 15, Karlıova Belediye Başkanlığı’na 15, Kiğı Belediye Başkanlığı’na 15, Adaklı Belediye Başkanlığı’na 10, Yayladere Belediye Başkanlığı’na 10, Yedisu Belediye Başkanlığı’na 10, Sancak Belediye Başkanlığı’na 10, Ilıcalar Belediye Başkanlığı’na 10, Çaytepe Belediye Başkanlığı’na 10, Servi Belediye Başkanlığı’na 10, Arakonak Belediye Başkanlığı’na 10 olmak üzere toplam 200 geçici işçi alınacağı belirtildi. 10 Haziran tarihine kadar iş başvurularının kabul edileceğinin belirtildiği açıklamada, geçici işçi alımının Bingöl merkez ve ilçelerinde yapılacak noter kurası ile yapılacağı kaydedildi. Geçici işçi başvuruları için adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları, açıköğretim öğrencileri hariç örgün öğretim olan bir öğretim kurumunda öğrenci olmamaları, dul ve yetim aylığı almamaları, kamudan herhangi bir ad altında maaş ve geliri olmamaları, sosyal yardım sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir sosyal yardım almamaları şartlarını taşımaları gerektiği bildirildi.”

Tüm bunların dışında Bingöl iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Türkiye İş Kurumu’nun resmi web sayfası olan www.iskur.gov.tr adresine girip Bingöl’deki iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 

Google Son Aramalar:

  • bingöl haber 2013 işkur alımları
  • bingöl memur alımı 2013
  • Bingöl yayladere işkur ilanları
  • Solhan iş bulma kurumucoded by nessus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>