DeFacto Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı 2012

defacto b DeFacto Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı 2012Türkiye’de tekstil sektörünün lider firmalarından biri olan Ozon Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 2003 yılında kurulan Defacto,  Akdeniz ateşi ateşiyle yola koyulan ve akdeniz modasının Dünyada ve Türkiyedeki öncü markası olarak tanıtmıştır.

Fırsatları yatırıma dönüştüren DeFacto; insan kaynaklarına verdiği önem ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma amacıyla sürekli gelişmesini sürdürmekte ve pazar payını da buna bağlı olarak yükseltmektedir.

Bu kapsamda personel alımları yapmakta olan DeFacto, başta satış danışmanı, inşaat mühendisi, idari şoför, elektrik teknisyeni, kalite mühendisi ve part time çalışabilecek personel olmak üzere 127  farklı pozisyonda personel alımı yapmaktadır. Personel alım başvurularını kariyer net ve kendi kurumsal internet sitesi üzerinden yapan DeFacto’da çalışmak isteyenler ayrıca genel başvuru da yapabilmektedir.

DeFacto İşe Alım Süreci:

Alınan başvurular İnsan Kaynakları Bölümü tarafından değerlendirilerek uygun olan adaylar ilgili bölüm yöneticileri ile bir araya getirilerek mülakat yapılır. Bu mülakatlarda kişilerin özellikleri ve güçlü yönleri tespit edilerek uygun olan adaylara daha sonra iş teklifi yapılmaktadır.

DeFacto Yönetici Yetiştirme Programı:

DeFacto yönetici yetiştirme programı ile kendi mağaza yönetim kadrolarını yetiştirmektedir. Adaylar Genel Yetenek, Genel Kültür ve Görsel Algı sınavlarından geçirilerek uygun olan adaylar yaklaşık 6 ay süren akademi eğitim programına alınırlar ve gerekli kişisel ve mesleki eğitimler verilir. Eğtim süresi boyunca değerlendirme notları ve mağazalardaki yöneticilerin görüşleri doğrultusunda derecelendirme yapılır ve adayların atamaları yapılmaktadır.

DeFacto’nun başarısının arkasında insan Kaynaklarına verilen değer yatmaktadır DeFacto, insan gücüne yapacağı yatırımın, dünya markası olma yolunda ilerleyen DeFacto’yu yaratmada en büyük paya sahip olduğunun bilincindedir. Çalışkan, yardımlaşan, gelişime ve değişime açık personelin azmi, başarısı ve yaratıcılığı enerji kaynağımızdır. DeFacto personeli stratejileri paylaşır ve işinin lideridir.

Amacımız bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlerken, çalışmalarımıza eğitim ve teknoloji desteği sağlayarak, içindeki enerji ve yeteneği ortaya çıkarmaktır. DeFacto, kariyerinde gelişmeyi, uluslararası bir kimlik edinmeyi hedefleyen yetenekli ve yaratıcı personeliyle daha büyük hedeflere ulaşacaktır.Yeni-is hayırlı işler diler.

DeFacto İş Başvurusu için Tıklayınız..

Google Son Aramalar:

 • defacto is basvurusu
 • defakto iş basvurusu
 • defacto çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi fabrikası
 • defacto erbaa iş ilanları
 • defacto is ilanlari
 • Defacto Akademi
 • DEFACTO YONETICI ALIMI
 • defacto ozon tesktl eleman alım
 • defacto online iş başvurusu
 • defacto yönetici yardımcısıcoded by nessus

DeFacto Personel Alımı İş Başvurusu Eleman Alımı 2012” üzerine 16 düşünce

 1. eda akgüden

  merhaba Ankara’da mağazanızda part time kasiyer ya da satış temsilcisi olarak çalışmak istiyorum,size yararlı olabileceğimi düşünüyorum şimdiden teşekkürler. 05532022383

  Yanıtla
 2. ferdi gündüz

  defacto ailesiyle birlikte calısmak ıstıyorum full tıme olarak ıs tecrubem yok fakat bu konuda ısı yapma konusunda kendıme güvenım tam lutfen ılgılı kısılerın ılgılenmesını rıca edıyorum tel:05319824521

  Yanıtla
 3. bahar ünlü

  merhaba izmir narliderede oturmaktayim daha önce Bursa carrefour LCW Bursa carrefour sevenhill Bursa kent meydani a.v.m Wenice Izmir Agora LCW magazalarinda calistim uygun görürseniz sizinle calismak isterim.0531 513 54 15

  Yanıtla
 4. kayahan demir kaya

  slm nbr sizinle calismak istiyorum LC Waikiki mazada caliştim ilgilenerseniz sevinirim

  Yanıtla
 5. erkan

  slm şuan bi giyim firmasında full-time depo personeli olarak çalışmaktayım. Sizinle çalışmak isterim. İlgilenirseniz sewinirim.

  Yanıtla
 6. onur

  slm ben öğrenciyim sizinle ful -time çalışmak istiyorum sizin mağazanız gibi düzgün ve düzenli ve disipli
  nli bir yerde tecrübe kazanmak istiyorum ilginize teşekkürler.tlf.5058271994

  Yanıtla
 7. SERAP

  MERHABA DEFACTO BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM TLF 0507 576 16 66

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>